56. aukció (2017 október)
Gábor Jenő (1893-1968) Két lány virággal, 1935
156

Gábor Jenő (1893-1968)

Két lány virággal, 1935

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Gábor J 35
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
Gábor Jenő (1893-1968). Műgyűjtők Galériája, Budapest, 1993. szeptember 15. – október 8. katalógus: 49.