38. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Két lány virággal, 1935
23

Gábor Jenő (1893-1968)

Két lány virággal, 1935

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Gábor J. 35.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 200 000 Ft