15. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Két női akt
91

Kádár Béla (1877-1956)

Két női akt

Akvarell, papír, 29,5x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 420 000 Ft