27. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Kétalakos kompozíció (Bibliai illusztráció)
71

Ámos Imre (1907-1944)

Kétalakos kompozíció (Bibliai illusztráció)

Tus, akvarell, papír, 32x28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

31

Ámos Imre (1907-1944)

Fiatalkori önarckép

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
132

Ámos Imre (1907-1944)

Mártír (Baltás), 1943

Kikiáltási ár: 340 000 Ft