Sas Miklós: Tér-szerkezet viszonylatok
Sas Miklós kortárs kiállítás
18

Sas Miklós (1976)

Kétirányú megfelelés II/2., 2022

Akril, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve balra lent: II/2. Sas Miklós
Jelezve jobbra lent: 2022.
Jelezve hátoldalon: Kétirányú megfelelés II/. 2. (Centrális szimmetria) Sas Miklós 2022

Eladási ár: 950 000 Ft