121 legszebb magyar festmény
Schönberger Armand (1885-1974) Ketten, 1927
82

Schönberger Armand (1885-1974)

Ketten, 1927

Olaj, vászon, 76x95 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1927