59. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Ketten, 1947
168

Klie Zoltán (1897-1992)

Ketten, 1947

Akvarell, ceruza, papír, 9,5x14,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie Z. Wandau 1947; Hátul: Klie Zoltán 1947 Wandau, hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 140 000 - 200 000 Ft

41

Klie Zoltán (1897-1992)

Lovak, 1936

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft