4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Heiling György (1939-2014) Ketten, 1980
32

Heiling György (1939-2014)

Ketten, 1980

Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve balra lent: Heiling György 1980
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft