36. aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Ketten
101

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Ketten

Olaj, vászon, 35,5x74 cm
Jelezve középen lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 650 000 Ft