121 legszebb magyar festmény
Szőnyi István (1894-1960) Kettős arckép, 1917
69

Szőnyi István (1894-1960)

Kettős arckép, 1917

Olaj, vászon, 130x92 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 917