A Dévényi-gyűjtemény
Czigány Dezső (1883-1938) Kettős női akt, 1920 körül
4

Czigány Dezső (1883-1938)

Kettős női akt, 1920 körül

Olaj, vászon, 54x36 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány