A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Ámos Imre (1907-1944) Kettős portré, 1935
109

Ámos Imre (1907-1944)

Kettős portré, 1935

Olaj, vászon, 80,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos 1935