A Dévényi-gyűjtemény
Szobotka Imre (1890-1961) Kettőzött önarckép, 1920
106

Szobotka Imre (1890-1961)

Kettőzött önarckép, 1920

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I.