60. aukció
László Fülöp (1869-1937) Kézdi Kovács László portréja, 1911
185

László Fülöp (1869-1937)

Kézdi Kovács László portréja, 1911

Olaj, papírlemez, 74x52 cm
Jelezve jobbra lent: Baráti emlékül László F London 1911 Jelezve hátoldalon: László Fülöp E (eredeti olajf. Festette Londonban 24 óra alatt) " Kézdi Kovács László képmása"
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Sandra de László, a László Fülöp hagyatéki alapítvány kezelője a festményt felvette az életmű-jegyzékbe.