58. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Kígyó utca Szentendrén, 1935
169

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Kígyó utca Szentendrén, 1935

Olaj, vászon, 65x62 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 935. Jelezve vakrámán: Ilosvai Varga "Kígyó utca" 1935
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

Ilosvai Varga István festőművész kiállítása. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1978. július – augusztus, katalógus: 14.