63. aukció
Scheiber Hugó art deco, táncosok
8

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kígyótáncosnők, 1932 körül

Olaj, karton, 70x48 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Éber Miklós gyűjteményében (1995)

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Haulisch Lenke: Scheiber Hugó. Serpent, Budapest, 1995., 266. kép