65. aukció (2020. december)
Kaufmann, Karl (1843-1901) Kikötő, 1897
98

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Kikötő, 1897

Olaj, fa, 48x31 cm
Jelezve jobbra lent: Karl Kaufman 1897
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 700 000 Ft