26. aukció
Bor Pál (1889-1982) Kikötő, 1927
206

Bor Pál (1889-1982)

Kikötő, 1927

Akvarell, papír, 28x37 cm
Jelezve jobbra lent: Lerici 1927 Bor Pál
Kikiáltási ár: 100 000 Ft