17. aukció
Pekáry István (1905-1981) Kikötő, 1964
29

Pekáry István (1905-1981)

Kikötő, 1964

Olaj, vászon, 66x100,5 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 64
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: Pekáry István kiállítása, Torino, „Viotti” Galleria D’Arte Moderna, 1967. szeptember 23. – október 6., katalógus: 1.