21. aukció
Halvax Gyula (1906-1984) Kikötő
15

Halvax Gyula (1906-1984)

Kikötő

Olaj, vászon, 71x93 cm
Jelezve jobbra lent: Halvax Gyula (kétszer)
Kikiáltási ár: 300 000 Ft