22. aukció
Kárpáthy Jenő (1870-1950) Kikötő
18

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Kikötő

Olaj, vászon kartonon, 48x51 cm
Jelezve jobbra lent: Kárpáthy Jenő
Kikiáltási ár: 180 000 Ft