23. aukció
Mérő István (1873-1938) Kikötő
94

Mérő István (1873-1938)

Kikötő

Olaj, vászon, 47,5x59 cm
Jelezve jobbra lent: Mérő
Kikiáltási ár: 240 000 Ft