38. aukció
Medgyes László (1892-?) Kikötő a hegyek között
74

Medgyes László (1892-?)

Kikötő a hegyek között

Olaj, fa, 37,5x46 cm
Jelezve balra lent: Medgyes
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 600 000 Ft