12. aukció
Vén Emil (1902-1984) Kikötő az Adrián
196

Vén Emil (1902-1984)

Kikötő az Adrián

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 280 000 Ft