1. aukció
Haranglábi Nemes József (1889-1976) Kikötő (Dournenez), 1925
17

Haranglábi Nemes József (1889-1976)

Kikötő (Dournenez), 1925

Olaj, vászon, 95x100 cm
Jelezve jobbra lent: J. de Nemes 1925.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft