52. aukció
Zimmermann, Albert August (1808-1888) Kikötő Nápoly környékén
15

Zimmermann, Albert August (1808-1888)

Kikötő Nápoly környékén

Olaj, vászon, 78,5x115,5 cm
Jelezve balra lent: Albert Zimmermann
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft