16. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Kikötőben, 1928
17

Gaál Ferenc (1891-1956)

Kikötőben, 1928

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Gaál F. 928
Kikiáltási ár: 550 000 Ft