11. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Kikötői jelenet
16

Tibor Ernő (1885-1945)

Kikötői jelenet

Olaj, karton, 25,5x34,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor
Kikiáltási ár: 150 000 Ft