57. aukció
Egry József (1883-1951) Kikötőmunkások, 1910 körül
63

Egry József (1883-1951)

Kikötőmunkások, 1910 körül

Olaj, papírlemez, 47,5x72 cm
Jelezve balra lent: Egry József
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 81.
‣ In.: Láncz Sándor: Egry József. Képzőművészeti Alap Kiadó, Budapest, 1980.