24. aukció
Egry József (1883-1951) Kikötőmunkások, 1910 körül
135

Egry József (1883-1951)

Kikötőmunkások, 1910 körül

Olaj, karton, 48x70 cm
Jelezve balra lent: Egry József
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Oeuvre jegyzék száma: 81. In.: Láncz Sándor: Egry József. Budapest, Képzőművészeti Alap Kiadó, 1980.