59. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Kilátás a Dunára, 1932 körül
74

Szőnyi István (1894-1960)

Kilátás a Dunára, 1932 körül

Olaj, vászon, 71x80 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

43

Szőnyi István (1894-1960)

Lovasfogat

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
211

Szőnyi István (1894-1960)

Uzsonna, 1936 körül

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft