61. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kilátás a Gellért-hegyről
47

Márffy Ödön (1878-1959)

Kilátás a Gellért-hegyről

Akvarell, ceruza, papír, 31x43 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft