15. aukció
Bene Géza (1900-1960) Kilátás a kertből, 1949
54

Bene Géza (1900-1960)

Kilátás a kertből, 1949

Olaj, papír, 63x70 cm
Jelezve balra lent: Bene Géza 949
Kikiáltási ár: 800 000 Ft