65. aukció (2020. december)
Vaszary János Tabán École de Paris
151

Kilátás a régi Tabánra, 1930-as évek első fele

Olaj, vászon, 67,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

84

Macska

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
193

Reggelizőasztal, 1918

Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft