15. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Kilátás a sorrentói öbölre
27

Háry Gyula (1864-1946)

Kilátás a sorrentói öbölre

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Sorrento Háry Gyula
Kikiáltási ár: 320 000 Ft