51. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Kilátás a tengerre
61

Barabás Miklós (1810-1898)

Kilátás a tengerre

Akvarell, papír papírlemezen, 22x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft