56. aukció (2017 október)
Faragó Géza (1877-1928) Kilátás a völgyre
165

Faragó Géza (1877-1928)

Kilátás a völgyre

Olaj, vászon, 84x68 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 850 000 Ft