19. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Kilátás az ablakomból
91

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Kilátás az ablakomból

Olaj, vászon, 73x55 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: Perlrott Csaba Vilmos festőművész kiállítása. Katona József Múzeum, Kecskemét, 1972. június, katalógus: 25.

220

Merengő nő

Kikiáltási ár: 180 000 Ft