49. aukció
Walleshausen Zsigmond (1888-?) Kilátás egy párizsi ablakból (Csendélet egy párizsi ablakból), 1927
96

Walleshausen Zsigmond (1888-1978)

Kilátás egy párizsi ablakból (Csendélet egy párizsi ablakból), 1927

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Walleshausen Paris 928
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Képzőművészek Új Társasága Tavaszi kiállítás,
Nemzeti Szalon, Budapest, 1927. április, katalógus: 210. (Ablakban címmel)
•Derkovits Gyula, Molnár C. Pál, Rauscher György, Simon György János, Cselényi Walleshau