13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Ronga Eszter kortárs aukció
48

Ronga Eszter (1991)

Kilátó, 2021

Akril, vászon, 160 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Kilátó 2021 Ronga Eszter
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ A látványon innen. Marosi Panni, Merényi Dávid és Ronga Eszter kiállítása. Resident Art Galéria, Budapest, 2023. június 1. – július 1.