27. aukció
Bálint Rezső (1885-1945) Kirakat előtt
53

Bálint Rezső (1885-1945)

Kirakat előtt

Olaj, vászon, 37x22,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint R Jelezve hátoldalon: Bálint Rezső
Kikiáltási ár: 340 000 Ft