50. Jubileumi Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Kirakták az ágyneműt, Balatonlelle, 1937
197

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Kirakták az ágyneműt, Balatonlelle, 1937

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla Lelle 1937
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ Iványi-Grünwald Béla kiállítása, Fränkel Galéria – Szépművészeti Kiállítások, Budapest, 1937. november 28. – december 12. katalógus: 3.