60. aukció
Lakner László (1936-) Király és királynő, 1956
162

Lakner László (1936-)

Király és királynő, 1956

Olaj, vászon, 30,5x39 cm
Jelezve balra lent: Lakner Jelezve jobbra lent: 56 Hátoldalon: Lakner 1956 Jelezve kereten hátul: Lakner László "Király és királynő" 1956
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft