32. aukció
Bukta Imre (1952-) Kirándulás szénakazlak között, 1989
99

Bukta Imre (1952-)

Kirándulás szénakazlak között, 1989

Olaj, ceruza, tus, papír, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Kirándulás szénakazlak között, 1989 Bukta Imre
Kikiáltási ár: 550 000 Ft