4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Wahorn András (1953-) Kis akt, 1987
27

Wahorn András (1953-)

Kis akt, 1987

Olaj, karton, 15 x 21 cm
Jelezve jobbra lent: WA '87
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft

¦ Szölke László gyűjteményében

¦ Szentendrei Vajda Lajos Stúdió 1972-2002. Műcsarnok, Budapest, 2002. szeptember 4. – október 6.

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020. október 28. – november 22.

¦ Wehner Tibor: Szex rex. Wahorn András műveiről. In: Kortárs 1989/5., 139.

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019., 413. oldal