74. Téli aukció
Vörös Géza cirkusz
45

Vörös Géza (1897-1957)

Kis cirkusz, 1943

Olaj, vászon, 60 x 101 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza. 43.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Vörös Géza festőművész kiállítása. Alkotás Művészház, Budapest, 1944. március 5-15. (kat.: 37. Kis cirkusz, olajfestmény, 1000.- Pengő)
¦ HOPPLÁ HOPP – A cirkusz világa művészek szemével. Kepes Intézet, Eger, 2022.