1. Grafikai aukció (2021. április)
Szántó Piroska (1913-1999) "Kis Karnevál", 1959
23

Szántó Piroska (1913-1999)

"Kis Karnevál", 1959

Olaj, tempera, papír, 65 x 50 cm
Jelezve balra lent: Szántó Piroska '959 Kiskarnevál
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft