17. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Kis olasz kikötő
19

Nádler Róbert (1858-1938)

Kis olasz kikötő

Olaj, papírlemez, 24,5x34,5 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 500 000 Ft