6. aukció
Molnár József (1821-1899) Kis-tarpataki vízesés
115

Molnár József (1821-1899)

Kis-tarpataki vízesés

Olaj, vászon, 180x100 cm
Jelezve jobbra középen: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

Hátoldalán: “Tájrész a kis Tarpataki völgyből a Kárpátokban Ára 2000 Frank, 800 Forint, Festette Molnár József Budapesten Hunyadi tér 4.”