13. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Kisasszony
13

Batthyány Gyula (1887-1959)

Kisasszony

Akvarell, papír, 38x24 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 280 000 Ft